Wypalona mama Co zrobić, kiedy masz zwyczajnie dość?

 • 49,90 zł 44,91 zł
 • szt.
 • Dodaj recenzję:
  • Producent: GWP
  • Waga: 0.4 kg
  • Dostępność: Jest
   Czas realizacji: 1 - 2 dni robocze

  Czujeszsię zmęczona? Przytłacza cię nadmiar obowiązków? Nieustannie odkładasz swojesprawy na bliżej nieokreślone „potem”? Marzysz o tym, żeby uciec od własnychdzieci, a jednocześnie masz wyrzuty sumienia, że nie poświęcasz im całegoswojego czasu i energii? Czujesz się winna, gdyż swoją złość i rozgoryczeniewyładowujesz na dzieciach?

  Prawdopodobnienie tak wyobrażałaś sobie macierzyństwo. Prawdopodobnie cierpisz z powoduwypalenia macierzyńskiego.

  Współczesne mamy ulegają ogromnej presji niemożliwych do sprostania wymagań: mają wychowywać dzieci i jednocześnie rozwijać karierę zawodową, zawsze wyglądać olśniewająco, dbać o zdrową dietę rodziny, realizować swoje pasje, udzielać się towarzysko, a gości podejmować w wypucowanym na błysk domu. Czują, że muszą być doskonałe na każdym polu, i mają poczucie winy, gdy to się nie udaje. Czują, że to na nich spoczywa odpowiedzialność za szczęście rodziny.

  To dążenie do perfekcji jest destrukcyjne, powoduje stres, zmęczenie,rozdrażnienie, ciągły niepokój, które w końcu prowadzą do wypalenia macierzyńskiego. Frustracja nieustannie narasta i obezwładnia, a nagromadzone napięcie nie znajduje ujścia. Uszczęśliwienie dzieci staje się misją, a dbanie o innych jest ważniejsze niż zadbanie o własne podstawowe potrzeby. Wypalona mama jest nieszczęśliwa, przygnębiona i przytłoczona.

  Dzięki radom zawartym w książce „Wypalona mama” odnajdziesz równowagę i spokój, zadbasz o siebie i swoje potrzeby, uwolnisz się od perfekcjonizmu i na nowo odkryjesz radość z macierzyństwa. Ten poradnik to recepta na problemy wypalonej mamy.

  Tytuł oryginalny: Mommy burnout
  ISBN: 978-83-7489-800-3
  EAN: 9788374898003
  Autor: Sheryl Ziegler
  Tłumacze: Cioch Agnieszka
  Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
  Format: 14.5x20.5cm
  Liczba stron: 295
  Wydanie: 1
  Rok wydania: 2019
  Język wydania: angielski
  Ciężar: 0,37 kg
  Cena na okładce: 49,90 zł
  Kategorie:

  • Macierzyństwo. Tacierzyństwo
   Poradniki