Szkoła Widzących

 • 38,00 zł 36,90 zł
 • szt.
 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Wydawnictwo Dawida
  • Waga: 0.5 kg
  • Dostępność: Jest
   Czas realizacji: 2 - 3 dni robocze
  • Autor: Jonathan Welton
  • ISBN: 978-83-77520-58-1
  • Liczba stron: 358
  • Wymiary: A5

  "Szkoła widzących" to pozycja, która pomoże Ci rozwijać się w darach proroczych. Praktyczny poradnik zawierający ćwiczenia pomoże Ci zrozumieć istotę daru rozeznawania, widzenia w duchu, a także odpowie na wiele pytań dotyczących wiary, walki duchowej pojawiania się aniołów czy uwielbienia w duchu i w prawdzie.
   
  Przedmowa
  Książka Jonathana Weltona Szkoła widzących. Praktyczny poradnik, jak widzieć w sferze niewidzialnej to studium przydatne każdemu, kto pragnie wzrastać w sferze proroczej i w sferze widzących. Wierzę, że Jonathan jest jednym z przedstawicieli nowego pokolenia proroczych usługujących. Jest oczytany, ma wspaniałego ducha utwierdzonego w miłości i łasce, jest pełen pokory, szkolił się i rozwijał, wchodząc na kolejne poziomy, dążąc do doskonałości w swoim obdarowaniu i powołaniu. Jonathan nie tylko pisze na ten temat, ale również prezentuje to, czego naucza, usługując darami w kościołach i na konferencjach. Sądzę, że nauczył się wiele na temat charakteru i prawości dzięki zdrowemu przykładowi, jaki miał w swoim domu rodzinnym. Pochodzi z trwałej rodziny, w której istniały zdrowe relacje. Widział, jak jego rodzice posługują proroczo w kościele i w swojej służbie. To wspaniały fundament, na którym buduje podczas pisania, nauczania i w służbie proroczej. Jonathan to jeden z tych młodych ludzi, nad którymi miałem przywilej ogłosić powołanie, widziałem też, jak szybko wzrasta w swoim szukaniu Boga i jego celów. Cieszę się z jego powodu, jak również z innych młodych proroków w tym pokoleniu. Wierzę, że pójdą wyżej, będą kopać głębiej w Słowie i już w młodym wieku doświadczą więcej, niż doświadczyło wiele poprzednich pokoleń. Wierzę, że od tego
  pokolenia przyjdzie taki poziom objawionego nauczania, który sprawi, iż ujrzymy prawdy, które u mykały nam w przeszłości. Często powtarzałem słowa mojego przyjaciela pastora Billa Johnsona: „Nasz sufit jest podłogą kolejnego pokolenia!”. Cieszę się, że ukazała się książka Jonathana. Wiem, że moc czynienia cudów jest zależna od objawienia z nieba. Im wyraźniejsze objawienie, tym więcej wiary wytwarza, a im większa wiara, tym potężniejszy cud czy uzdrowienie. Widzenie to biblijna koncepcja i zasada. W całej historii Kościoła pośród Bożych ludzi byli widzący. Widzenie jest dzisiaj niezwykle ważne. Jonathan napisał książkę, która pomaga nam „zobaczyć” to, co jest w Biblii, i na podstawie tej prawdy odkryć prawo wierzących do tego, żeby „widzieć” w sferze niewidzialnej.
  Randy Clark, Global Awakening Ministries
  autor Jest więcej, Uzdrowienia. Sukcesy i porażki, Uzdrowienia. Niezbędny podręcznik,
  Podręcznik szkoleniowy dla zespołu posługującego, On jest Wszechmogący, Karta modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie
   
  Recenzje
  Dzięki Szkole widzących Jonathana Weltona odkryjesz, że rzeczy nadprzyrodzone mogą stać się częścią twojego codziennego doświadczenia. W tym podręczniku jego autor mówi o różnych aspektach bycia widzącym na podstawie doświadczeń, a nie teorii. Tak samo, jak ślepota i głuchota to poważna niepełnosprawność w sferze naturalnej, duchowa ślepota i głuchota to defekty w sferze duchowej. Obyś zaczął widzieć w sferze niewidzialnej podczas studiowania tego podręcznika!
  Gary Oates, międzynarodowy mówca konferencyjny
  autor Otwórz me oczy

  Namaszczenie widzącego to Boże zaproszenie dla Kościoła w tej godzinie. Nadszedł dla nas czas, byśmy tak jak Jezus widzieli, co robi nasz Ojciec w niebie, i robili to samo! Jon Welton studiował ten temat i poruszał się w tej rzeczywistości przez wiele lat. W Szkole widzących dzieli się swoim poznaniem ze Słowa Bożego, które pozwoli ci uchwycić to namaszczenie.
  Patricia King, Extreme Prophetic
  autorka Duchowa rewolucja

  Jonathan Welton to błyskotliwy nauczyciel. Zapamiętujesz, co mówi. Duch Boży jest nad nim, a namaszczenie, które na sobie niesie, może wpływać na twoje życie.
  Harold R. Eberle, Worldcast Ministries

  Cały czas jesteśmy otoczeni przez niewidzialny świat sił duchowych, zarówno dobrych, jak i złych. W swojej pracy Szkoła widzących Jonathan Welton dzieli się zrozumieniem, jak każdy może wyostrzyć swoje duchowe zmysły. Wyjawiając swoje cenne objawienie zdobyte dzięki studiowaniu Pisma i historii Kościoła oraz dzięki modlitwie, Jonathan tłumaczy przeciętnemu chrześcijaninowi, jak współdziałać ze sferą niewidzialną.
  Robert Stearns, Eagles’ Wings Ministries

  Znam Jonathana Weltona od lat i cenię jego samego jako człowieka, jak również jego służbę i przesłanie. Jonathan naucza z głębokości osobistego doświadczenia oraz szczodrze udziela swojego namaszczenia innym. Jest on osobą noszącą płaszcz widzącego i przez tę książkę przekazuje swój charyzmat. Nie można oddzielić nauczania Jonathana od jego tożsamości. To obdarowanie jest zapisane w jego DNA. Szkoła widzących otworzy przed tobą sferę niewidzialną i będziesz mógł dokonać niemożliwego. To dar, który wprowadzi Ciało Chrystusa w sferę nadprzyrodzoną.
  Modlę się słowami: „Otwórz me oczy, Panie, żebym widział!”.
  Leif Hetland, Global Mission Awareness

  Jonathan otwiera oczy swoich czytelników, pokazując ekscytujące życie dostępne dla tych, którzy uczą się widzieć w sferze duchowej, trwać we wspólnocie z Bogiem i przyjmować boskie prowadzenie. Jest kilku innych kaznodziejów, którzy tak samo, jak Jonathan w Szkole widzących, również nauczają, że jest to dla nas dzisiaj możliwe.
  Dr. Art Mathias, Wellspring Ministries

  Pasja Jonathana Weltona dla Boga przelewa się na jego nauczanie i służbę. Jego przesłanie pozwala w nowy sposób oglądać moc Ducha Świętego przez soczewkę Bożego Słowa. Szkoła widzących otworzy twoje oczy na niewidzialną sferę duchową, przez co rzuci ci wyzwanie i zachęci, byś zmienił sposób patrzenia na świat.
  Brian Stebick, Baptystyczne Kolegium Biblijne

  ISBN: 978-83-77520-58-1
  Autor: Jonathan Welton
  Wydanie: Pierwsze
  Tytuł oryginału: The School of the Seers.
  A Practical Guide on How to See in the Unseen Realm
  Oprawa: miękka
  Stron: 358
  Format: A5