Nie przestawaj kochać

 • 30,00 zł 22,50 zł
 • szt.
 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Wydawnictwo Dawida
  • Waga: 0.3 kg
  • Dostępność: Jest
   Czas realizacji: 2 - 3 dni robocze
  • Autor: Danny Silk
  • ISBN: 978-83-77520-61-1
  • Liczba stron: 188
  • Wymiary: A5

  Więzi, komunikacja oraz granice to główne tematy książki Dannyego Silka pt. "Nie przestawaj kochać". Co oznacza bycie człowiekiem silnym? Jak można się nim stać? Co sygnalizuje strach? W jaki sposób dzielić się tym, co w nas jest? Czym jest budowanie relacji? Co kryje się pod pojęciem 'filary miłości'? Jak komunikować i po co stawiać granice? Na wiele różnych pytań znajdziecie odpowiedzi w tej książce. Wasze relacje zaczną się zmieniać!

  Danny Silk wyposaża nas w narzędzia, dzięki którym w końcu będziemy w stanie zbudować upragnione relacje. Jego historie śmieszą, rozsądne spostrzeżenia zaskakują, a co najistotniejsze, jego przesłanie niesie katalityczną moc dla twojego życia! Czy istnieje ktoś, kto nie chciałby kochać i być kochanym w najpiękniejszy sposób? Mamy za sobą dziesięć lat służby w obszarze relacji i możemy zupełnie szczerze powiedzieć, że materiały Danny’ego Silka dotyczące budowania więzi i zdrowej komunikacji międzyludzkiej znajdują się na samym początku naszej listy! Ta książka zawiera mnóstwo praktycznych, solidnych i pełnych mocy spostrzeżeń pozwalających na tworzenie zdrowych, wartościowych relacji. Gorąco polecamy ją zarówno singlom, jak i osobom w związkach!
  Josh i April LaFrance
  Redding, Kalifornia

  Mądre zasady postępowania zostały nam ukazane w pełnym świetle… Nie wymagamy już perfekcji i nie żądamy posłuszeństwa. Zamiast tego pielęgnujemy nasze relacje. Jestem w stanie przebywać w obecności grzechu, nie przestając kochać. Moje dzieci uczą się „sprzątać” po własnych błędach!
  Amy Vitacolonna
  Houston, Teksas

  Sięgnęłam po książkę Loving Your Kids On Purpose [„Kochaj swe dzieci celowo” – przyp. tłum.], chcąc stać się lepszym rodzicem. W rezultacie zyskałam głębsze zrozumienie mojego własnego dzieciństwa i pojęłam, dlaczego jestem, jaka jestem… Odkryłam pewne poważne problemy w moim życiu (na przykład strach wynikający z postępowania moich rodziców), dostrzegłam, że wpływają one na moje rodzicielstwo, i dlatego muszę się zmienić. Przeczytałam tę książkę już trzy razy i czuję, że powinnam zrobić to znowu. Dziękuję za zachętę i pomoc w osiągnięciu pełni.
  Laurisa Myers
  Shawnee, Kansas

  Książka Loving Your Kids On Purpose wpłynęła nie tylko na moją rodzinę, ale i na klasę, w której uczyłam. Gdy razem z dwadzieściorgiem siedmiorgiem uczniów wyrzucamy strach z sali, ogarnia nas pokój i radość. Niekiedy zdarza się, że pod wpływem presji wracam do moich „starych nawyków” i za bardzo naciskam na moich wychowanków. Wtedy sami sugerują, że potrzeba mi przerwy, a ja proszę ich o przebaczenie. Śmiejemy się z sytuacji i idziemy do przodu. Co za radość! Co za wolność! Widzę, że gniew prowadzi do strachu, a żadne dziecko, i tak naprawdę żaden dorosły, nie jest w stanie dać z siebie sto procent, gdy się boi. Tak więc dziękuję – zawsze wiedziałam, że musi istnieć lepszy sposób…
  Rebecca Bouker
  Wielka Brytania

  Największą zmianą w naszym domu jest nieobecność strachu. Jeśli chcesz kogoś kontrolować (czy to dzieci, czy męża, czy kolegów), potrzebujesz narzędzia do wywierania nacisku. Ja posługiwałem się spojrzeniem, palcem i głosem podszytymi frustracją i złością. Dodając do tej mieszanki potyczki o władzę, otrzymamy okropną atmosferę kompletnego podziału. Kiedy zdałem sobie sprawę, że współpracuję z duchem strachu, by uzyskać „chrześcijański” porządek, zrozumiałem, że działam na opak. Nie potrzebuję już „bata”, ponieważ otaczają mnie dzieci i dorośli posiadający umiejętność samokontroli. Panuje wśród nas atmosfera szacunku i miłości – oparta na filarze głębokich więzi – nawet wtedy, gdy życie nas nie oszczędza.
  Yannick Nel
  Republika Południowej Afryki

  Danny, dziękuję ci za tę książkę i za to, że jesteś mężczyzną, który staje za Bożymi kobietami! Przemówiła do mojej sytuacji i zaczynam dostrzegać Boże powołanie dla mojego życia. Dziękuję ci za Powerful & Free [„Potężne i wolne” – przyp. tłum.].
  Hanna Matikainen
  Finlandia

  Książka Loving Our Kids on Purpose okazała się prawdziwym darem nieba dla kogoś takiego jak ja – rodzica zastępczego z gromadką pięciorga dzieci. Odsłoniła przede mną Boże serce dla rodziców, za co nigdy nie przestanę być wdzięczny. Zmieniła nie tylko sposób, w jaki wychowywałem dzieci, lecz także wpłynęła na moją relację z żoną i resztą rodziny. Przestałem chodzić wiecznie zagniewany. Uwielbiam moje dzieci i jestem ogromnie wdzięczny za więź, jaka połączyła nasze serca.
  Marcus Glascock
  Hanford, Kalifornia

  Za sprawą książki Loving Our Kids on Purpose odkryłem, że noszę w sercu pokłady gniewu i poczucia winy (przez co bało się mnie moje trzyletnie dziecko). Zostałem uleczony. Książka Danny’ego uratowała naszą relację i przerwała błędne koło strachu i dysfunkcyjności, w którym żyłem. Ocaliła moją rodzinę. Teraz już wiemy, co oznacza życie w wolności! Bardzo dziękujemy!
  Derrick Toh
  Singapur

  ISBN: 978-83-77520-61-1
  Autor: Danny Silk
  Tytuł oryginału: Keep Your Love On,
  Connection, Communication & Boundaries
  Oprawa: miękka
  Stron: 188
  Format: A5