Jak zyskać satysfakcję i wzbogacić swoje życie

 • 34,90 zł 31,41 zł
 • szt.
 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Helion
  • Waga: 0.4 kg
  • Dostępność: Jest
   Czas realizacji: 1 - 2 dni robocze

  Niemal każdy marzy o ciekawszej egzystencji. Zwłaszcza jeśli wiedzie monotonne i bezbarwne życie, spędza lata w męczącej pracy, która nie daje satysfakcji, i przeznacza wolny czas na czynności nieprzynoszące ani zadowolenia, ani lepszego samopoczucia. Zwykle o swoje niepowodzenia obwinia przeszłość, niepełne wykształcenie, brak pieniędzy, niesprzyjające warunki zewnętrzne, własny wygląd czy też brak talentów i kompetencji. Oczywiście, człowiek nie może wszystkiego odmienić i nagiąć wszechświata do swoich życzeń. Ma jednak w rękach potężne narzędzie - wystarczy, że zmieni podejście do życia!

  Dzięki tej książce zrozumiesz, ile zależy od wzięcia odpowiedzialności za swoje podejście do życia. Poznasz przyczyny, dlaczego ludzie wpadają w pułapki niesatysfakcjonującej, męczącej egzystencji. Znajdziesz też garść wskazówek, które pomogą Ci sprostać wyzwaniu, jakim jest zmiana nastawienia do życia. Dowiesz się, jak pielęgnować pewność siebie, entuzjazm i odwagę. Nauczysz się radzić sobie z niepowodzeniami i odbudowywać własne morale po porażce. Skorzystaj z zawartych tu praktycznych porad, by się przekonać, jak wspaniale jest decydować o swoim sukcesie i odnaleźć w życiu źródła satysfakcji, szczęścia i bogactwa!

  Najważniejsze zagadnienia:

  kształtowanie pewności siebie
  wyznaczanie celów i planowanie
  zarządzanie własnym wizerunkiem jako człowieka sukcesu
  rozwijanie w sobie odwagi i pozytywnej motywacji
  minimalizowanie ryzyka porażki i uczenie się na błędach
  Wkładaj serce w to, co myślisz i robisz!
  O autorze
  Dale Carnegie (1888 - 1955) był amerykańskim pisarzem, pionierem w dziedzinie samorozwoju i umiejętności interpersonalnych. Urodził się w biednej farmerskiej rodzinie. Po ukończeniu college'u imał się różnych zajęć. Stał się sławny po opublikowaniu swojej pierwszej książki w 1936 roku. Książkę tę przeczytało ponad milion ludzi. Carnegie przekazuje sprawdzone rozwiązania, dzięki którym coraz liczniejsi czytelnicy wzbogacają swoje życie, stają się produktywniejsi, szczęśliwsi i odnoszą więcej sukcesów. Autor ten jest uważany w wielu krajach świata za jednego z twórców książek rozwiązujących najistotniejsze ludzkie problemy.

  Jak zyskać satysfakcję i wzbogacić swoje życie
  Tytuł oryginalny: Living an enriched life
  ISBN: 978-83-283-5816-4
  EAN: 9788328358164
  Autor: Dale Carnegie
  Tłumacze: Rojek Katarzyna
  Oprawa: Miękka
  Format: 14.0x21.0cm
  Liczba stron: 168
  Rok wydania: 2019
  Język wydania: polski
  Ciężar: 0,21 kg
  Cena na okładce: 34,90 zł
  Kategorie:

  • Osobowość. Samorealizacja. Kariera
   Poradniki