Droga dzikiego serca - nowe wydanie

 • 34,99 zł
 • szt.
 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Logos
  • Waga: 0.55 kg
  • Dostępność: Jest
   Czas realizacji: 1 - 2 dni robocze
  • Autor: John Eldredge
  • ISBN: 978-83-63488-13-0
  • Liczba stron: 328
  • Wymiary: A5
  • Rok wydania: 2013

  Droga dzikiego serca mówi o tym, czym jest stawanie się mężczyzną, i o tym - czego pewnie bardziej potrzebujemy - jak można się nim stać. To ryzykowne przedsięwzięcie, pełne niebezpieczeństw, błędów i katastrof. Życie mężczyzny jest czasem prawdziwej próby i każdy mężczyzna, stary czy młody, tę wędrówkę przebywa. Ta książka to także «raport z frontu» - sprawozdanie z męskiej wędrówki, spisane na podstawie przeżyć we-wnętrznych; relacja mężczyzny nieustannie szukającego uzdrowienia, odnowy i dojrzałości; głos ojca starającego się o to, co najlepsze dla jego synów.

  Książka ta zatem biegnie dwutorowo - przemawia najpierw do samych mężczyzn, odnosząc się do ich osobistej wędrówki, a następnie zwraca się do tych, którzy wychowują chłopców i formują mężczyzn.

  ---------------------------------------------

  Droga dzikiego serca to "raport z frontu". Sprawozdanie z męskiej wędrówki, spisane na podstawie przeżyć wewnętrznych, relacja mężczyzny nieustannie szukającego uzdrowienia, odnowy i dojrzałości, ojca starającego się o to, co najlepsze dla swoich synów. Książka ta zatem biegnie dwutorowo - przemawia najpierw do mężczyzn, odnosi się do ich osobistej wędrówki, i zwraca się do tych, którzy wychowują chłopców i formują mężczyzn.

  Ze wstępu:
  (...) Droga dzikiego serca mówi o tym, czym jest stawanie się mężczyzną, i o tym – czego pewnie bardziej potrzebujemy – jak można się nim stać. To ryzykowne przedsięwzięcie , pełne niebezpieczeństw, fałszu i katastrof. Życie mężczyzny jest okresem prawdziwej próby i każdy mężczyzna, stary czy młody, tę wędrówkę odbywa. Niewielu jednak odnajduje właściwą ścieżkę. Ta niebezpieczna podróż stała się w naszych czasach jeszcze trudniejsza, ponieważ obecnie nie mamy zbyt wielu drogowskazów. Niewielu ojców potrafi pokazać nam drogę. (...)
  Książka, którą trzymasz w dłoniach, jest mapą. Ukazuje poszczególne etapy męskiej wędrówki od dzieciństwa do starości. Nie jest to podręcznik psychologii klinicznej ani rozwoju dziecka. (...) Jak większość mężczyzn, zawsze kochałem mapy. Przyjemność płynąca z ich czytania polega na tym, że przedstawiają one układ terenu, a samemu trzeba dokonać wyboru, jak go pokonać. Mapa jest przewodnikiem, a nie instrukcją obsługi. Oferuje wolność.

  SPIS TREŚCI

  Rozdział 1- Męska wędrówka
  Rozdział 2 – Prawdziwy syn prawdziwego ojca
  Rozdział 3 – Chłopięctwo
  Rozdział 4 – Wychowanie ukochanego syna
  Rozdział 5 – Kowboj
  Rozdział 6 – Wychowywanie kowboja
  Rozdział 7 – Rok Sama
  Rozdział 8 – Wojownik
  Rozdział 9 – Wychowywanie wojownika
  Rozdział 10 – Kochanek
  Rozdział 11- Wychowanie kochanka
  Rozdział 12 – Król
  Rozdział 13 – Wychowywanie króla
  Rozdział 14 – Mędrzec
  Rozdział 15 – Działajmy z rozmysłem

  John Eldredge jest założycielem i dyrektorem RansomedHeart Ministries w Colorado Springs, stowarzyszenia pomagającego ludziom w odzyskaniu serc i życiu ich pełnią. Jest autorem i współautorem licznych książek: Dzikie serce, Pełnia serca, Święty romans, Podróż pragnień, Piękny banita, Urzekająca. Wraz z żoną i trzema synami mieszka w Kolorado. Uwielbia wyprawy w Góry Skaliste, gdzie oddaje się swoim pasjom - wędkarstwu, wspinaczce i spływom dzikimi rzekami Zachodu.

  Oprawa: miękka

  Ilość stron: 328
  Format (wymiary): A5
  ISBN: 978-83-63488-13-0
  Przekład (tłumacz): Justyna Grzegorczyk
  Redakcja i korekta: Justyna Nowaczyk
  Opracowanie graficzne: RED Paweł Brankiewicz
  Skład i łamanie: Liliana Jasiak
  Tytuł oryginału: The Way of the Wild Heart